درباره ترنم وب

شرکت ترنم وب در واقع زیر مجموعه شرکت های ترنم می باشد.  از آنجایی که در عصر تکنولوژی هستیم و تمام کسب و کارها برای بقا و ماندگاری خود نیاز به حضور در فضای اینترنتی و مجازی دارند، شرکت ترنم با ایجاد و گسترش واحد تکنولوژی و فناوری خود ، واحد ترنم وب را در سال 1398 پایه گذاری نمود.

شرکت ترنم مجموعه ای است که صفر تا صد برندسازی تا طراحی و چاپ و خدمات پس از چاپ ، از طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت تا راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام ، تلگرام ، پینترست و ...

شرکت دانش بنیان ترنم وب تنها نمایندگی رسمی شرکت توتال پک با پیشینه بیش از 10 سال فعالیت و انجام بیش از 400 پروژه نرم افزاری تحت وب و وبسایت جز معدود مجموعه هایی است که توان انجام پروژه های سراسری و کشوری را دارا می باشد و افتخار همکاری با مجموعه های بزرگ تجاری و صنعتی را در کارنامه خود دارد.

امکانات مجموعه:

1.    تیم حرفه ای برنامه نویسی

2.    تیم طراحی گرافیک

3.    واحد فروش

4.    واحد عکاسی صنعتی برای وب سایت های فروشگاهی و فروش آنلاین

5.    واحد بهینه سازی و سئو سایت

6.    واحد راه اندازی شبکه های اجتماعی و مدیریت شبکه ها

(Pinterest , Linkedin , Whatsapp , Apparat , Telegram , Instagram , ….)

)مشاوره و آنالیز سایت شما به صورت تخصصی از نظر امنیت و سرعت و آنالیر سایت به صورت سراسری جهانی و کشوری بدون هیچ هرینه ای برای شروع کار)

برخی از خدماتی که ترنم وب برای مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از:

 1. طراحی سایت 2. سئو بهینه سازی سایت 3. راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی.

که هر کدام از آیتم های فوق به زیر مجموعه های گوناگون تقسیم خواهند شد مثلاً در طراحی سایت که شامل : طراحی سایت اختصاصی - طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی می شود هر کدام از موارد گفته شده طراحی و اجرای متفاوتی خواهند داشت. مثلاً برای سایت های فروشگاهی علاوه بر طراحی و اجرای سایت فروشگاهی، جهت فروش از طریق سایت باید نماد الکترونیکی یا بعبارتی اینماد نیز تهیه شود که شرکت ترنم وب این اقدام را نیز برای مشتریان خود انجام می دهد یا بعد از طراحی سایت باید برای بازدید سایت در گوگل بالا بیاید که جز خدمات سئو بهینه سازی می باشد.

طراحی سایت ها در شرکت ترنم وب با یک سی ام اس اختصاصی تحت عنوان مینی فلت صورت می پذیرد که بعد از طراحی اگر مشتری بخواهد محتوا و محصولات خود را مستقیماً درج  و ویرایش کند بسیار ساده و بدون پیچیدگی خواهد بود و با آموزش دو الی سه روزه درج و ویرایش محصول یا محتوای سایت خود را به آسانی یاد خواهد گرفت که یکی از حسن هایی است که بسیار حائز اهمیت در مدیریت محتوا سایت  است.

نمونه سایت های شرکتی :  tspaya.com, phpflat.com, kajrollprinting.ir, saydafood.com,sabtehoma.com,

نمونه سایت های اختصاصی : himaliachocolate.com, taranoomco.com, taranoomweb.ir,

, autoshokrollahi.com, beslihome.com,

نمونه سایت های فروشگاهی :royallcity.com, luxurykalla.ir , aramdis.com , torshland.com , behamadco.com , saloo-co.com 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۵/۱۲ | عمومی | 1683353038 | بازدید: 623 | 1691049111